افزونه پیشنهاد محصولات خریداری شده
همواره یکی از راه‌های افزایش فروش محصولات، مشارکت مشتریان در نقد و بررسی محصولات است. چرا که برای کاربران همیشه دیدگاه مشتریان سابق قابل اعتمادتر و با ارزش‌تر است تا تعریفی که فروشنده از محصولات خود می‌کند! همین رویکرد را شما می‌توانید در فروشگاه‌های آنلاین معتبر کشور مشاهده کنید که مشتریان خود را دعوت به مشارکت در نقد و بررسی محصولات خریداری شده می‌کنند تا همواره نقد و بررسی‌های قابل استنادی را در پایگاه داده خود داشته باشند و از همین طریق بتوانند اعتماد بازدیدکنندگان فروشگاه را کسب و آن‌ها را تبدیل به مشتری‌های خود کنند. افزونه‌ای که هم‌اکنون مشاهده می‌کنید برای همین منظور توسعه داده شده و شرایط و محیطی را فراهم می‌کند تا مشتریان به ارسال نقد و بررسی تشویق شوند.!
background

نوشتن نقد و بررسی را برای مشتریان خود لذت بخش کنید!

اشاره به نقاط مثبت و منفی

مشتری شما می‌تواند به نقاط مثبت و منفی محصول خریداری شده اشاره کند.

ارسال تصاویری از محصول

مشتری می‌تواند تصاویری از محصول خریداری شده را ارسال کند.

اطلاع‌رسانی تشویقی

مشتریان توسط پیامک یا ایمیل اطلاع‌رسانی تشویق به مشارکت می‌شوند.

مطمئنا افزونه پیش‌نوا نیاز هر فروشگاه اینترنتی خواهد بود. چرا که هر فروشگاه آنلاین نیاز به تعامل مشتریان در محتوای آن دارد تا از این طریق بتواند مشتریان بیشتری را جذب و فروش خود را بالا ببرد. توسط این هر سفارشی که ثبت شود، پس از گذشت مدتی که شما تعیین می‌کنید یک پیامی به مشتری ارسال و او را تشویق به مشارکت در نقد و بررسی خواهد کرد. در فرم ارسال نقد و بررسی ویژگی‌های قرار گرفته تا نوشتن یک نقد و بررسی برای مشتری یک تجربه خوبی باشد. ویژگی‌هایی از قبیل تعیین عنوان، ذکر نقاط مثبت یا منفی محصول، پیشنهاد خریداری محصول به کاربران دیگر، بارگذاری تصاویری از محصول خریداری شده!

توسط این افزونه شما می‌توانید تعیین کنید که پس از گذشت مدتی زمانی که توسط مدیریت تعیین می‌شود، پیامی به مشتری ارسال شود و او را تشویق به ارسال نقد و بررسی کند. این پیام می‌تواند در قالب یک SMS یا ایمیل ارسال شود. و همینطور متن این پیام قابل شخصی‌سازی است و می‌توانید محتوای آن را طبق سلیقه و نیاز خود تغییر دهید. در این پیام لینک صفحه پیشنهاد محصول قرار می‌گیرد که مشتری پس از ورود به آن می‌تواند لیست محصولات خریداری شده را مشاهده کرده و با کلیک بر روی هر محصول به صفحه آن مراجعه کرده و شروع به نوشتن نقد و بررسی کند!

  • ارسال ایمیل یا پیامک به مشتری جهت تشویق به ارسال نقد و بررسی
  • قابلیت شخصی‌سازی متن ایمیل یا پیامک ارسالی
  • اضافه شدن لیست پیشنهادات مشتری در برگه حساب کاربری
  • امکان مرتب‌سازی محصولات براساس تعداد پیشنهادات
  • قابلیت بارگذاری تصاویر محصول در نقد و بررسی
  • قابلیت درج نقاط قوت و ضعف محصول در نقد و بررسی
  • قابلیت مشاهده ارشیو مشارکت‌ها در پنل کاربری
  • نمایش تعداد پیشنهادات به صورت تعداد یا درصد در خلاصه محصول

مشتریان خود را تشویق به مشارکت در نقد و بررسی کنید!